EXCLUSIV SPORT9.ro Cristi Borcea îi căuta curve liderului interlop Sorin Udrea. Vezi surpriza stenogramei

Conferinta de presa a echipei de fotbal Dinamo, in Belek, Turcia. 11.02.2012

Site-ul Sport9.ro a publicat, astăzi, o discuţie telefonică explozivă între liderul interlop timişorean Sorin Udrea  şi fostul acţionar al FC Dinamo, Cristian Borcea. Conform interceptării din dosarul DIICOT în care Udrea a fost trimis în judecată, Borcea era cel care i-a găsit o prostituată celui supranumit “stăpânul oraşului”. Află alte detalii şi citeşte STENOGRAMA discuţiei AICI.


Dacă ți-a plăcut acest articol, urmărește PRESSALERT.RO pe FACEBOOK!

14 răspunsuri la
EXCLUSIV SPORT9.ro Cristi Borcea îi căuta curve liderului interlop Sorin Udrea. Vezi surpriza stenogramei

  1. Pestisor 09/09/2013 at 9:54 AM

    Pe nume…Cora?

    Reply
  2. Gigel 09/09/2013 at 10:51 AM

    superb!

    Reply
  3. bau 09/09/2013 at 12:27 PM

    lasati mersul la curve va afla bota si diicot e de belea dupa :)))

    Reply
  4. cutite123 09/09/2013 at 12:48 PM

    E clar,trebuie arestat si Borcea imediat. Bravo Bota esti cel mai tare investigator pe care il cunosc.Nu pot sa cred cum dracu te mai lasa publicatia sa faci materiale,pt ca esti de ceea mai joasa speta.Du-te draq la Bucuresti ca acolo e locul tau,la can-can sau alte fituici de genu.De fapt ai vrut sa dai in familia lui Udrea nimic altceva.

    Reply
  5. Nicu 09/09/2013 at 4:27 PM

    Vrajeala . Daca tot vroia Udrea fetite nu statea sa astepte dupa Borcea , voi sunteti si prosti , sta Borcea pe net sa caute fetite din Timisoara , hahaha . Sport 9 ? cine cardanu meu mai is si astia ? Aaa.. tot niste prosti

    Reply
  6. cutite123 09/09/2013 at 4:27 PM

    Ma bucur ca a preluat si pressalert informatia, in mod cert stenogramele trebuie sa le dea de gandit procurorilor. Toti sunt mana in mana, Borcea, Netoiu, multi jucatori de la Poli in perioada de glorie, cu totii sunt manjiti cu meciuri aranjate, prostitutie, camatarie, santajuri ,etc.
    Nu in mod bizar drumurile converg la acest nenorocit pe nume Sorin Udrea, in sfarsit adevarul incepe sa iasa usor usor la iveala si scursurile societatii ajung acolo unde le este locul, in temnita.
    Sper ca Udrea sa ramana acolo multi ani, impreuna cu toti acolitii lui, sa iasa atunci cand le-or atarna pieile.
    Il asteptam si pe Cipi Tiganul la parnaie, impreuna cu Darius Gazibara!
    Felicitari Dragos, informeaza-ne in continuare si nu lasa subiectul sa moara!

    Reply
    • Bau 09/09/2013 at 10:00 PM

      Bă cutite123. Sati dau la muxx d papagal si lingau ce ești. Altceva nai d făcut d cât sa scri pe aici, pisarcosule pun eu mana pe tine. Te voi arde in valva in cât va simți durere mata si tot neamul tau:))

  7. cutite123 09/09/2013 at 7:45 PM

    Ba plagiatorule nu ai fost in stare sa iti gasesti un nickname al tau.Esti un retard probabil.Cutite123(al doilea).

    Reply
  8. cutite123 09/09/2013 at 7:46 PM

    Esti doar un sugator de ziaristi obositi,care scriu doar dupa zvonuri sau cautari pe google.

    Reply
  9. cutit 09/09/2013 at 11:01 PM

    te informez eu, o sa iti bag 123 de cutite in piept

    Reply
  10. cutite123 10/09/2013 at 10:39 AM

    Ai gresit nu BAU iti spune corect,ci BOU!

    Reply
  11. Mircovi 10/09/2013 at 12:39 PM

    O sa crapati cu totii la bulau , tzganimea dracu de primitivi cretini ce sinteti .

    Reply
  12. cutite123 10/09/2013 at 3:38 PM

    Libertate homosexualilor!
    Promulgati legea care permite casatoriile intre persoanele de acelasi sex!

    Reply
  13. ciocan 11/09/2013 at 11:02 AM

    cutite123 e clar un homosexual abject care viseaza sa se iubeasca cu acesti mari interlopi, tine-o tot asa cutitasule…

    Reply