Petrecere de zile mari alături de Franklin Rodriguez, creatorul hitului Morena FOTO

Petrecere de zile mari alături de Franklin Rodriguez, creatorul hitului Morena FOTO

0
DISTRIBUIȚI
<


div class="press-in-article" style="margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center; margin-top: 5px; margin-bottom: 5px; " id="press-1106349601">

heaven (8) [1024x768]

Amatorii de petreceri au avut parte sâmbătă noaptea la Heaven de un eveniment care l-a adus în oraşul nostru pe Franklin Rodriguez, interpretul binecunoscutului hit Morena. Muzicianul născut în 13 martie 1980 a devenit cunoscut cu albumul său de debut African Force, care a ocupat poziţii fruntaşe în topurile de specialitate. În cadrul recitalului său din oraşul nostru, muzicianul care se pregăteşte să scoată single-ul A Noite (Feat. David Cruz And Virgul) a cântat piesa care l-a făcut celebru şi a avut parte de un succes deosebit printre cei prezenţi.
Foto: Ervin Boer

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.