Golanii au făcut ravagii în Timişoara GALERIE FOTO

Golanii au făcut ravagii în Timişoara GALERIE FOTO

0
DISTRIBUIȚI
<


div class="press-in-article" style="margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center; margin-top: 5px; margin-bottom: 5px; " id="press-1804625138">

Prima apariţie în oraşul nostru a băieţilor care alcătuiesc proiectul electro Golan, desfăşurată în acest wekend la Heaven, a avut parte de un succes deosebit. Deşi n-au scos încă niciun album, muzicienii bucureşteni care alcătuiesc proiectul Golan au parte de un feedback cât se poate de pozitiv în întreaga ţară. Golan îşi descrie muzica drept house, nudisco, electronica, iar prima lor apariţie în oraşul nostru a fost savurată aşa cum se cuvine de petrecăreţii care au asistat la acest eveniment. Recent, băieţii au câştigat premiul de Best Electro la premiile revistei  Sunete.

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.