O femeie din Timiș a venit înapoi acasă din străinătate și și-a...

O femeie din Timiș a venit înapoi acasă din străinătate și și-a găsit soțul mort. Care sunt primele concluzii ale polițiștilor

0
DISTRIBUIȚI

ambulanta-urgenta1-700x523

Tragedie într-o familie din Timiș în Săptămâna Mare.


Șoția unui bărbat de 65 de ani venită din străinătate nu își va petrece sărbătorile alături de soț pentru că acesta a fost găsit mort în casă. Întâmplarea a avut loc în această seară în localitatea Dudeștii Vechi din județul Timiș.

Bărbatul suferea de diabet și, de ieri după-amiază, nu a mai răspuns la telefon. Nimeni nu a reușit să dea de el, iar soția lui, plecată în străinătate și-a făcut bagajele și s-a întors în țară. Când a ajuns acasă l-a găsit pe bărbat fără suflare.

La fața locului au ajuns și polițiștii, iar în urma primelor investigații s-a stabilit că nu ar fi vorba de o crimă, dat fiind faptul că bărbatul nu a prezentat urme de violență pe corp. Trupul neînsuflețit a fost transportat la morgă, iar cercetările continuă în acest caz pentru a se stabili cu exactitate cauza decesului.

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.