De când funcţionează 112 româno-maghiar? ; ce instituţie are buncăr antiatomic?; unde...

De când funcţionează 112 româno-maghiar? ; ce instituţie are buncăr antiatomic?; unde se găsesc E-urile bune?,

0
DISTRIBUIȚI
<


p>Jurnalul Naţional prezintă kiwi de România, aclimatizat la condiţiile din ţara noastră şi care rezistă până la temperaturi de – 40 de smurd 1grade Celsius.

„Sistemul de urgenţe comun” dintre România şi Ungaria – graţie căruia echipele de intervenţie vor putea da curs unor apeluri la numărul 112 dincolo de frontieră – ar putea deveni operaţional, conform Gândul, anul viitor.

La subsolul noului sediu al Finanţelor Publice din Timişoara, a cărui construcţie a început în urmă cu 12 ani, a fost construit un buncăr antiatomic, scrie Adevărul.

Există şi E-uri bune în alimente anunţă Realitatea.net care prezintă şi o listă cu alimentele  în care acestea se găsesc – ou, lapte, carne, ulei vegetal, sfecla roşie, ardeiul iute, ciocolată.

Priscilla Presley, Melanie Griffith, Donatella Versace sau Tori Spelling se numără printre vedetele care au apelat la chirugia plastică pentru a deveni mai frumoase, rezultatul fiind însă dezastruos, conform unui top prezentat de Mediafax

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.