Timişorenii s-au distrat ca în Mykonos, alături de DJ Pete FOTO

Timişorenii s-au distrat ca în Mykonos, alături de DJ Pete FOTO

0
DISTRIBUIȚI
<


p>Vineri noaptea, distracţia din Fratelli a fost asigurată de invitatul special DJ Pete from Mykonos, care a reuşit –exact ca şi în dăţile trecute când a fost prezent în oraşul nostru – să surprindă asistenţa cu un set interesant şi eclectic. Pe numele său adevărat Pete Galinas, invitatul special s-a născut în 1974 în Grecia şi este imaginea clubului Super Paradise din Mykonos, unde e rezident începând din 1999. De-a lungul anilor DJ Pete a fost invitat să mixeze într-o serie de cluburi din ţări ca Italia, Australia, Turcia, Elveţia sau Marea Britanie, iar prestaţia sa din oraşul nostru a generat o distracţie de zile mari.

Foto: Sabin Cercel

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.