Sensations, colecţie dedicată femeii complexe pentru care simplitatea este cheia unui look...

Sensations, colecţie dedicată femeii complexe pentru care simplitatea este cheia unui look senzaţional

1
DISTRIBUIȚI
<


div class="press-in-article" style="margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center; margin-top: 5px; margin-bottom: 5px; " id="press-264821188">

motisan9

Mihaela Motişan a lansat zilele acestea o nouă colecţie, numită Sensations, evenimentul fiind unul care a atras atenţia amatorilor de fashion din oraşul nostru. Noua colecţie a fost lansată exclusiv online, prin intermediul reţelei de socializare Facebook, ea fiind realizată alături de fotomodelul Nina Motişan, cu make up–ul asigurat de Alice Black. „Colecţia Sensations te trimite cu gândul la femeia versatilă care prin atitudine şi vestimentaţie îşi face mereu simţită prezenţa. Volumele, asimetriile şi transparenţele se îmbină în mod armonios cu materialele preţioase folosite. Accesoriile outfit-ul sunt fie coliere over size fie papioane din paiete sau piele ecologică. Este o colecţie dedicată femeii complexe pentru care simplitatea este cheia unui look senzaţional“, ne-a declarat Mihaela Motişan. Binecunoscuta creatoare de modă din oraşul nostru a absolvit Facultatea de Chimie Industrială şi Ingineria Mediului din cadrul Universităţii Politehnice Timişoara şi Facultatea de Arte şi Design din cadrul Universităţii de Vest – master în arte textile şi a debutat în 2000 la Festivalul de Modă şi Frumuseţe. De-a lungul anilor, Mihaela Motişan a prezentat o serie de colecţii bine primite de public.

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.