20 de minute de MOARTE CLINICĂ. ACS Poli a retrogradat după o...

20 de minute de MOARTE CLINICĂ. ACS Poli a retrogradat după o victorie cu Chiajna FOTO

1

acs.poli_.chiajna

Dezastru total pentru ACS Poli.

Trupa lui Dan Alexa a retrogradat după ce a câștigat cu 1-0 cu Concordia Chiajna. Timișorenii au sperat timp de puțin peste 20 de minute, după golul lui Bărbuț din minutul 48. Egalul, 1-1, dintre Mediaș și Brașov a pus capacul pe sicriul sezonului 2013-2014 al bănățenilor, care au câștigat degeaba cu ”verzii” lui Marius Șumudică. Citește cronica și vezi o GALERIE FOTO de la meci pe SPORT9.RO!